Ben Kimim?

Merhaba,

Benim nacizane görüşüm, hepimiz hayal kuran, okumayı seven veya sevmek için çaba sarf eden, merak eden, araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmek konusunda istekli olan bireyler olmalıyız. Bu bağlamda 2019 yılında ”Bilinçsel Farkındalığı Artırmak ve Bilgiyi Yaymak” mottosu aynı zamanda da hedefi ile insanlara dokunmak ve katkı sağlamak için benimuhendisim platformunu hayata geçirdim.

Saygılarımla,

Ş. Can YILMAZ

Vizyonumuz ve Misyonumuz

benimuhendisim.com da diğer sitelerden veya yazılı kaynaklardan “intihal” yapılarak oluşturulan içeriklere kesinlikle yer verilmemesi hedeflenmektedir.

”Bilinçsel Farkındalığı Artırma ve Bilgiyi Yaymak” mottomuzu aynı zamanda da hedefimizi daha ileri seviyeye götürmektir.

benimuhendisim, alanlarında uzman yazar kadrosu ile okuyucularına güvenilir, kaliteli bilgi aktarımı yapmayı ve bundan sonraki süreçte büyümek, daha fazla bireye ulaşarak güvenilen, en çok okunan ve beğenilen bir marka olmayı hedeflemiştir.

Çok hızlı gelişen ve ilerleyen dünyanın içerisinde geri kalmamak aynı zamanda da doğru, güvenilir bilgiye ulaşım konusunda internet ortamında bulunan eksikliği gidermek bunun yanı sıra en faydalı platform olma yolunda kararlılıkla çalışmayı sürdürmek. Gün geçtikçe sizlere daha özgün, daha anlaşılabilir içerikler, makaleler üretebilmektir.

Bireyleri okumaya, hayal etmeye, öğrenmeye, amaç, hedef koymaya aynı zamanda da araştırma yapmaya teşvik etmek. Bilinçli aynı zamanda yaptığı ve konuştuklarını kanıtlayabilir bireyler haline gelebilmektir.

Logomuzun Anlamı

Bizzat kendim mühendis olmam sebebiyle ben mühendisim ismi türetilerek benim, bizim, bizden anlamlarına gelmesi hedeflenmiştir ve sonucunda benimuhendisim isminde karar kılınmıştır.

Logo da bulunan lamba sembolü’nün anlamı ise yeni bir proje, girişim, fikir, düşünce, anlamları taşımaktadır.

Peki, neden lamba sembolü ”M” harfi üzerindedir? Bunun sebebi de normalde benim mühendisim isminde 2 tane ”M” harfi olması gerek fakat bizim karar kıldığımız isimde öyle olmadığını vurgulamak ve buraya ilgi çekebilmek için doğru yerin burası olduğuna ve burada kullanılması gerektiğine karar verilmiştir.

Tüm sorularınız için info@benimuhendisim.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.