Kullanım Koşulları

benimuhendisim.com sitesi içerisinde yer alan benimuhendisim yazarı tarafından yazılan içerikleri kaynak gösterilmeden kullanılması ve ticari amaçlarla kullanmak kullanım koşulları aykırı ve kesinlikle yasaktır.

Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan benimuhendisim.com hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, benimuhendisim.com ‘a hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak benimuhendisim.com tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı benimuhendisim.com ‘a aittir.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

Yayımlama Kuralları

Sitemizdeki içeriklerin tamamını ya da bir kısmını internet sitelerinde, gazetelerde, dergilerde vs. ortamlarda yayımlamak için aşağıda belirttiğimiz kuralları uygulamanız gerekmektedir.

  1. Yayımlayacağınız içeriğin altına veya üstüne görünür olmak şartı ile açık ve tıklanabilir bir şekilde link verilmelidir.
  2. Bağlantının yanında açık bir şekilde “ benimuhendisim.com ” yazılmalıdır.

Alıntılama Kuralları

benimuhendisim.com içerisinde bulunan yazı ve haberlere başka çalışmalarda yer vermek isterseniz aşağıdaki biçimlerden herhangi birini kullanabilirsiniz;

MLA Stili:

benimuhendisim.com – ”Yeni 2 Boyutlu En İnce Nanomalzeme” benimuhendisim.com, 14 Ağustos 2019. <https://www.benimuhendisim.com/yeni-2-boyutlu-en-ince-nanomalzeme/>

APA Stili:

benimuhendisim.com – (2019, Ağustos 14). Yeni 2 Boyutlu En İnce Nanomalzeme. benimuhendisim.com, 14.08.2019 tarihinde erişim adresi: <https://www.benimuhendisim.com/yeni-2-boyutlu-en-ince-nanomalzeme/>

Turabian Stili:

benimuhendisim.com ”Yeni 2 Boyutlu En İnce Nanomalzeme.” benimuhendisim.com https://www.benimuhendisim.com/yeni-2-boyutlu-en-ince-nanomalzeme/ (erişim tarihi: 14 Ağustos 2019).

Chicago Stili:

benimuhendisim.com – ”Yeni 2 Boyutlu En İnce Nanomalzeme” Erişim Tarihi: 14 Ağustos 2019. <https://www.benimuhendisim.com/yeni-2-boyutlu-en-ince-nanomalzeme/>